Představujeme se

O NAŠÍ HOKEJOVÉ AKADEMII

HOHA  se specializuje na amatérské hráče všech výkonnostních skupin.
To znamená od začátečníků až po celoživotní hráče. U nás si přijde na své jak ten, kdo se rozhodl s hokejem začít v jakémkoli věku, tak ten, co hokej hraje celý život. Na našich akcích dodržujeme striktně vyváženost výkonnosti a to jak na tréninku tak v zápasech. Dbáme na to, aby byla výuka vždy maximálně efektivní a zaručovala individuální pozornost věnovanou vašim potřebám. U nás vedou veškeré hokejové akce profesionální trenéři, kteří se vám snaží předat maximální možnou míru hokejových dovedností, které získali za celý svůj sportovní život.
Neustále sledujeme nové trendy v moderním hokeji na celém světě a modifikujeme je tak, aby byly použitelné v amatérském prostředí.
Naši trenéři působí, nebo působili jako hráči v těch nejvyšších soutěžích v ČR a s trénováním mají  dlouholeté zkušenosti jak u nás tak v zahraničí.
Při tvorbě tréninkových programů využíváme nejmodernější nástroje a pomůcky používané v USA, Kanadě a FInsku.
Spolupracujeme s projektem " Ice hockey´s coaching Tools and Resources "
 Snažíme se poskytovat našim hráčům co nejlepší servis, proto se na našich akcích setkáte nejen se 100% přístupem a vybavením na ledě, ale i mimo něj.

Zakladatelé projektu HOHA

                       Tomáš Polcar                    Petr Hubáček                 Vlastimil Odehnal


V roce 2019 byla přizvána do vedení projektu HOHA Klára Polcarová, čímž se stala spolumajitelkou akademie. Od vzniku školy plnila funkci finanční managerky a po jmenování se stala třetím členem vedení společnosti. Je výraznou tváří naší školy, která zasahuje do všech důležitých rozhodnutí a pracuje jak doma tak přímo na stadionech, kde má na starosti přípravu akcí a jejích finanční průběh.

U nás to má smysl.

Vše děláme srdcem.