Představujeme se

O NAŠÍ HOKEJOVÉ AKADEMII

HOHA  se specializuje především na amatérské a hobby hráče všech výkonnostních skupin.
To znamená od začátečníků až po celoživotní hráče. U nás si přijde na své jak ten, kdo se rozhodl s hokejem začít, tak ten, co hokej hraje celý život. Na našich akcích dodržujeme striktně vyváženost výkonnosti. Dbáme na to, aby byla výuka vždy maximálně efektivní a zaručovala individuální pozornost věnovanou vašim potřebám. U nás vedou veškeré akce profesionální trenéři s platnou licencí a dlouholetými zkušenostmi, kteří se vám snaží předat maximální možnou míru hokejových dovedností . Neustále sledujeme nové trendy v moderním hokeji a modifikujeme je tak, aby byly použitelné v amatérském prostředí.
Naši trenéři působí, nebo působili jako hráči v těch nejvyšších soutěžích v ČR a s trénováním mají  dlouholeté zkušenosti.
Při tvorbě tréninkových programů využíváme nejmodernější prostředky používané v Kanadě.
Spolupracujeme s projektem " Ice hockey´s coaching Tools and Resources"
Ten, kdo ještě váhá, jestli je hokej to pravé co chce dělat , může využít nabídky zapůjčení výstroje - ANO u nás lze část výstroje po dohodě  na akci zapůjčit. Snažíme se poskytovat našim hráčům co nejlepší servis, proto se na našich akcích setkáte nejen se 100% servisem na ledě, ale i mimo něj. 

Potřebujete poradit s hokejovou výstrojí nebo jak začít, případně cokoliv co vás zajímá?
 Není problém, můžete využít naši poradnu . 

Vše co děláme, děláme pro vás a srdíčkem. Pro nás je nejdůležitější spokojený hráč.