Hokej je zábava

Hokej je velká zábava. Skoro každý kluk si někdy v životě hrál na Jágra, Plekance nebo Eliáše. U nás si mohou dospělí hrát na velké hokejisty s veškerým servisem co k tomu patří. V naší hokejové akademii máme k takové zábavě potřebné podmínky. Naučíte se veškeré hokejové dovednosti zábavnou formou.
Vše co natrénujete okamžitě využijete v modelových zápasech.
Náš tréninkový program je efektivně nakombinovaný tak, abyste za co nejkratší dobu mohli hrát zápasy a dál se zdokonalovali.

Hokej jako kolektivní hra

Hokej je kolektivní hra, a proto v hokejové akademii Hubáček st. - Odehnal narazíte na mnoho nových kamarádů a přátel. Nebo potkáte staré známé či spolužáky, které jste léta neviděli.
Být součástí skupiny se stejným zájmem je skvělý pocit.
Zažij ho i ty ! 

Amatérský hokej je bezpečný !

Amatérský hokej se svými specifickými pravidly není profesionální kontaktní sport. Nehraje se do těla, a proto ke zraněním dochází velmi málo. Míra rizika zranění není o nic větší než třeba u fotbalu, basketbalu nebo volejbalu. Ke zvýšení ochrany zdraví přispívá i moderní hokejová výstroj, která je v dnešní době na vysoké úrovni i v modelech pro amatéry a hobby hráče. Pokud si kupujete výstroj poprvé, a nebo po mnohaleté přestávce, využijte naší poradny. Rádi vám poradíme jak efektivně nakoupit a tím ušetřit mnoho peněz.

Sport pro celou rodinu

Amatérský hokej je výborný sport na dívání a fandění. Není nic lepšího, než když pozvete svoji manželku, přítelkyni, rodinu, známé a kamarády na svůj amatérský zápas. Podpora okolí není nikdy k zahození. Není nic lepšího, než když člověk ve svém životě dělá něco co ho uspokojuje a má smysl -
a u nás to rozhodně smysl má.