Hokej je zábava

Hokej je velká zábava. Skoro každý kluk si někdy v životě hrál na Jágra, Plekance nebo Eliáše. U nás si mohou dospělí hrát na velké hokejisty s veškerým servisem co k tomu patří. V naší hokejové akademii máme k takové zábavě potřebné podmínky. Naučíte se veškeré hokejové dovednosti zábavnou formou.
Vše co natrénujete okamžitě využijete ve výukových, nebo modelových případně přátelských zápasech.
Náš tréninkový program je efektivně sestaven tak, abyste za co nejkratší dobu mohli hrát zápasy a dál se zdokonalovali.
U nás se vše učíte zábavnou formou !

Hokej jako kolektivní hra

Hokej je kolektivní hra, v kabině narazíte na mnoho nových kamarádů a přátel, nebo potkáte staré známé či spolužáky, které jste léta neviděli.
Být součástí skupiny se stejným zájmem je skvělý pocit.
Zažijte kolektivní pocit štěstí ! 

Amatérský hokej je bezpečný !

Amatérský hokej se svými specifickými pravidly není kontaktní sport. Nehraje se do těla, a proto ke zraněním dochází velmi málo. Míra rizika zranění není o nic větší než třeba u fotbalu, basketbalu nebo volejbalu.
Ke zvýšení ochrany zdraví přispívá i moderní hokejová výstroj, která je v dnešní době na vysoké úrovni i v modelech pro amatéry a hobby hráče. Pokud si kupujete výstroj poprvé, a nebo po mnohaleté přestávce, využijte našich zkušeností. Rádi vám poradíme jak efektivně nakoupit a tím ušetřit mnoho peněz.
Bezpečnost je na prvním místě !

Sport pro celou rodinu

Amatérský hokej je výborný sport na dívání a fandění. Není nic lepšího, než když pozvete svoji manželku, přítelkyni, rodinu, známé, spolupracovníky a kamarády na svůj amatérský zápas. Podpora okolí není nikdy k zahození. Není nic lepšího, než když člověk ve svém životě dělá něco co ho uspokojuje a má smysl - a u nás to rozhodně smysl má.
Neseď doma a běž fandit !